Napoliju ne "pomaže" ni Maradona, Veroni bod sa dva igrača manje, Lacio lako sa Salernitanom!

Sportske.net 07.11.2021  |  Sportske.net

Verona je posle iznenađenja protiv Juventusa uspela da pomuti planove i Napoliju.

U Napulju je bilo 1:1, domaćin je u čast Dijega Armanda Maradone nosio posebno dizajnirane dresove, ali ni to im nije pomoglo da ostvari pobedu. Već u 13. minutu Đovani Simeone nastavio je svoj "teror" u Seriji A i novim golom doneo vođstvo Veroni. Ipak, pet minuta kasnije Đovani Di Lorenco izjednačio je rezultat i tako, ispostaviće se, postaviti i konačan rezultat iako je Verona završila meč sa dva igrača manje zbog isključenja Bese u 88. minutu i Kalinića u