Huventud se oporavio od šoka u ''Pioniru'', kako sada izgleda tabela u Partizanovoj grupi?

Sportske.net 10.11.2021  |  Sportske.net

U poslednjoj utakmici četvrtog kola Grupe A Evrokupa, španski Huventud je na svom terenu savladao ekipu Turk Telekoma rezultatom 76:67.

Ovo je Huventudu treća pobeda, a turski tim je upisao drugi poraz. Najveći deo posla Huventud je obavio u prvom poluvremenu, kada su domaći igrali odlično u odbrani i posle 20 minuta igre su vodili sa 43:29. U nastavku, španski tim je bez većih problema uspeo da održi rezultatsku prednost i na kraju zasluženo trijumfovao. Para je bio najbolji u pobedničkoj ekipi sa 17 poena i osam skokova, a Pau Ribas je upisao 12 poena i pet asistencija. Kod gostiju Harison i