Težak poraz za Fenerbahče: Đorđevićeva ekipa za četvrtinu postigla samo tri poena!

Hot sport 12.11.2021  |  Vasilije Kićanović

Košarkaši Olimpije iz Milana deklasirali su Fenerbahče u Istanbulu rezultatom 68:43, u utakmici devetog kola Evrolige.

Meč je bio rešen posle prvih 10 minuta igre, tokom kojih su domaći postigli samo tri poena. Naredni kvartal rešili su u svoju korist izabranici Aleksandra Đorđevića, ali su početkom drugog poluvremena opet pali. Olimpija je treću četvrtinu rešili sa 25:9 i tako u potpunosti ubila nadu Fenera da nešto može da uradi – ako je ona uopšte i postojala. Domaći su u poslednjoj četvrtini dozvolili Olimpiji tek šest poena i tako koliko-toliko ublažili ovaj poraz. Tim Etorea