Stanković: "Mogli smo da primimo 2 gola u prvih 10 minuta, najvažnije da smo prošli"

Telegraf 18.11.2021  |  WhatsApp / Viber / Telegram

Trener crveno-belih ističe da su uvek nezgodne utakmice nakon reprezentativne pauze

Crvena zvezda je teškom mukom "preživela" gostovanje Inđiji u šesnaestini finala Kupa Srbije, a jedini gol postigao je Rišairo Živković za 1:0. Trener Dejan Stanković priznao je da je bilo teško igrati protiv Inđije odmah nakon reprezentativne pauze, jer je na raspolaganju imao 13 igrača na treninzima, ali kaže da je najvažnije da je meč rešen. - Posle pauze su uvek naporne utakmice, imali smo 13 igrača na treningu, ali to ništa ne govori, na terenu moraš da budeš