Ponovo haos na meču Denvera! Trener Nagetsa nasrnuo na sudije, Jokić ga jedva zaustavio - pa zbog njega otišao pre kraja u svlačionicu /video/

Sportal blic 19.11.2021
Ponovo haos na meču Denvera! Trener Nagetsa nasrnuo na sudije, Jokić ga jedva zaustavio - pa zbog njega otišao pre kraja u…

Srpski košarkaš Nikola Jokić odigrao je još jedan sjajan meč u NBA ligi, ali je isti ostao u senci poraza njegovog Denvera od Filafelfije rezultatom 89:103.

Nagetsi nisu uspeli da iskoriste činjenicu da su Seventisiksersi bili desetkovani, pošto pored od pre odsutnog Bena Simonsa, gosti iz Pensilvanije su igrali i bez Džoela Embida, Matisa Tajbula i Denija Grina. Nakon što je ujednačene igre tokom prvog poluvremena, gosti su utakmicu prelomili u trećoj četvrtini, tokom koje su stekli dvocifrenu prednost, koju su bez većih problema odbranili do kraja susreta. Upravo u trećoj deonici, trener Denvera Majkl Meloun je