Piksi u Surdulici video remi Radnika i Kolubare, po bod za Napredak i Radnički u derbiju (video)

Sportski žurnal 20.11.2021

Fudbaleri Radnika i Kolubare odigrali su nerešenoo 1:1, u 17. kolu Super lige Srbije

Povela je Kolubara u 38. minutu golom Uroša Đuranovića, da bi Radnik izjednačio preko Uroša Milovanovića golom iz penala u 85. minutu. Radnik je 13. sa 16 poena, dok je Kolubara 12. sa bodom više. U narednom kolu, Radnik će dočekati TSC. Specijalni gost na ovoj utakmici bio je Dragan Stojković Piksi, selektor Srbije, koji je posle velikog uspeha reprezentacije i plasmana na Mondijal na stadionu Radnika u Surdulici dobio mural sa svojim likom, tik uz raniji mural