Murinjo mu obećao patike ako postigne gol: On dao dva, pa otrčao Portugalcu po 800 evra (video)

Večernje novosti 22.11.2021  |  Novosti online

A onda je Žoze Murinjo u 74. minutu na teren poslao Afenu Đana, što je bio trenutak koji je odlučio meč. Ovaj 18-godišnji fudbaler Rome je samo osam minuta kasnije uspeo da postigne pogodak za 1:0, nakon što ga je odlično uposlio Miktarjan. Međutim, to nije bilo sve od Rominog tinejdžera u ovoj utakmici. Afena Đan je u četvrtoj minuti sudijske nadoknade postigao i svoj drugi pogodak i tako postavio konačnih 2:0. Nakon utakmice Murinjo je pričao o ovom tinejdžeru