‘Pokazali smo da smo bolja ekipa’: Jojić puca od samopouzdanja, otkrio kom igraču je prišao odmah nakon utakmice!

Hot sport 22.11.2021  |  HotSport

U prvoj prvenstvenoj utakmici nakon reprezentativne pauze, Partizan je zabeležio ubedljivu pobedu nad ekipom Vojvodine.

Meč koji je označen kao derbi kola završen je rezultatom 4:1 u korist crno-belih. Miloš Jojić zabeležio je dve asistencije, a dobru partiju krunisao je pogotkom u 72. minutu. – Najvažnija je pobeda koju smo priželjkivali nakon utakmice protiv Proletera, u kojoj smo se mučili i promašili dosta šansi. Znali smo da nas očekuje teška utakmica, Vojvodina je čvrsta ekipa, nisu slučajno u vrhu tabele. Od prvog momenta smo napadali, u prvom poluvremenu protivnik nije