Liga šampiona: Siti održao fudbalsku lekciju “pogubljenom” Mesiju, Milan dobio Atletiko, Real siguran

Vesti online 24.11.2021  |  Vesti online

Fudbaleri Mančester Sitija slavili su posle preokreta sa 2:1 u duelu protiv PSŽ-a u 5. kolu grupne faze Lige šampiona.

Od samog početka viđena je velika borba i visok tempo igre. Gosti su napadali i stvarali više šansi tokom prvog dela igre, ali je Siti bio konkretniji i tokom nekoliko napada dobro zapretili, ali je golman Kejlor Navas odlično reagovao i sačuvao gol. Parižani su imali mnogo sreće i pred kraj prvog poluvremena kada je Gundogan pogodio stativu. U nastavku, viđeno je mnogo više uzbuđenja. Tako je Mpabe u 50. minutu doveo PSŽ u vođstvo, ali je njihovo slavlje trajalo