"Igramo kao go*na, i ja igram tako!" Isplivali snimci neviđenog sukoba Ronalda u Juventusu! Kristijano bio u klinču sa Kvadradom, Pirlo morao da razdvaja /video/

Sportal blic 26.11.2021
"Igramo kao go*na, i ja igram tako!" Isplivali snimci neviđenog sukoba Ronalda u Juventusu! Kristijano bio u klinču sa…

Poluvreme utakmice između i Porta u Torinu, donelo je pravu erupciju besa portugalske zvezde . „Amazon“ je u sklopu dokumentarca koji je vezan za fudbalski klub Juventus izbacio video snimak koji je izazvao dosta pažnje, a koji svedoči o tome koliko Ronaldo emotivno doživljava svaki meč u kome nastupi.

Pomenuti snimak nastao je u poluvremenu utakmice osmine finala Lige šampiona u kojoj je „stara dama“ dočekala Porto koji ih je u prvoj utakmici u Portugalu porazio sa 2:1, a nakon prvih 45 minuta u Pijemontu rezultat je bio 1:0 u korist gostiju. To je jako naljutilo tadašnju prvu zvezdu „bjankonera“ Kristijana Ronalda koji je u svlačionici grmeo na svoje saigrače u nameri da ih trgne iz letargije i motiviše za nastavak utakmice. - Igramo kao go*na! Ja igram kao