Borusija savladala volfsburg nakon preokreta: Halandova proslava gola se nije svidela ženi sa tribina – njena reakacija sve govori! (video)

Hot sport 27.11.2021  |  Dimitrije Nišavić
Borusija savladala volfsburg nakon preokreta: Halandova proslava gola se nije svidela ženi sa tribina – njena reakacija sve…

Norvežanin se oporavio od povrede i odmah je nastavio da ‘trese mreže’! U okviru 13. kola nacionalnog šampionata Nemačke, fudbaleri Volfsburga ugostili su Borusiju Dortmund.

Popularni ‘Milioneri’ su bili na vrhunskom nivou i razočarali su domaće navijače. Borusija je slavila rezultatom 1:3, a na tribinama se nalazilo nešto više od 13 hiljada domaćih navijača. Volfsburg je poveo već u drugom minutu! Vout Vegorst je savladao Gregora Kobela! U ulozi asistenta našao se nemački fudbaler, Ridle Baku. Glavni arbitar Jablonski nije tolerisao grube startove, pa je u prvom poluvremenu pokazao čak četiri žuta kartona fudbalerima domaće ekipe.