Кључа подно Везува, Наполитанци се надају титули, Лацио разбијен у парампарчад (видео)

Фудбалери Наполија победили су на свом терену екипу Лација са 4:0, у мечу 14. кола италијанске Серије А

Наполи је повео голом Пјотра Зјелинског у седмом минуту, да би затим два гола постигао Дрис Мертенс у 10. и 29. минуту. Коначан резултат поставио је Фабијан Руис у 85. минуту. Српски фудбалер Сергеј Милинковић-Савић играо је за Лацио до 61. минута. Уочи меча на стадиону у Напуљу откривена је биста са ликом Дијега Арманда Марадоне, легендарног Аргентинца, који је преминуо пре годину дана, а који је током каријере са великим успехом играо у овом клубу, где има