Vlahović ne staje, ovacije Srbinu! Kakav bi to jubilej bio bez još jednog gola...

Sportske.net 30.11.2021  |  Sportske.net

Srpski napadač Dušan Vlahović je najbolji strelac Serije A, što je potvrdio i večeras svojim dvanaestim golom od početka sezone u šampionatu Italije.

Vlahović večeras protiv Sampdorije igra svoju jubilarnu, 100. utakmicu za Fiorentinu, a za novi gol mu je trebalo 32 minuta, kada je doneo preokret svom timu za 2:1 u korist Fiorentine. Bila je to brza akcija ''Ljubičastih'', Bonaventura je na kraju odlično centrirao sa desne strane, a Vlahović zahvatio loptu glavom i pogodio mrežu gostiju iz Đenove! Prethodno je Sampdorija povela u 15. minutu preko Gabijadinija, a izjednačio je Kaljehon devet minuta kasnije. Šest