Vlahović strelac i u jubilarnom 100. meču u dresu Fiorentine za nestvarnih 39/29

N1 Info 30.11.2021  |  Autor:Milan Stojiljković

Fudbaleri Atalante i Fiorentine zabeležili su pobede u prvim utakmicama 15. kola Serije A.

U dresu boginje iz Begama istakao se Mario Pašalić, dok je u timu iz Firence kao po pravilu zablistao Dušan Vlahović. Fiorentina je posle preokreta savladala kao domaćin ekipu Sampdorije sa 3:1. Svi golovi viđeni su u prvom poluvremenu. Gosti iz Đenove poveli su pogotkom Gabijadinija u 15. minutu. Izjednačio je Kaljehon u 23, a potpun preokret doneo je Vlahović u 32. minutu. Bio je to 29. gol srpskog fudbalera u 39. utakmici u Seriji A u 2021. godini čime je ušao u