Uzbudljiv finiš i slavlje filadelfije u atlanti: Voriorsi prekinuli neverovatnu seriju Sansa! (video)

Hot sport 04.12.2021  |  Dimitrije Nišavić

Odlična partija Luke Dončića nedovoljna za trijumf! U noći između petka i subote, snage su u ‘Stejt farm’ areni odmerili Atlanta Hoksi i Filadelfija 76-ersi.

Gosti su ostvarili četvrtu uzatopnu pobedu u međusobnim susretima i slavili su sa 96:98. Filadelfija je bolje startovala! Izabranici Doka Riversa su prvu deonicu rešili u svoju korist rezultatom 22:31. To je bilo sve što je publika videla od 76-ersa u prvom poluvremenu. Hoksi su ‘razbili’ protivnika sa 30:13 i na veliku pauzu otišli sa osam poena prednosti. U nastavku je viđen izjednačen odnos snaga na terenu. Gosti su morali da krenu hrabro,kako bi ostvarili