Ipak su prejaki za Bundesligu: Bajern posle preokreta pobedio u Dortmundu (video)

Sportski žurnal 04.12.2021

Fudbaleri Bajerna pobedili su u gostima Borusiju Dortmund sa 3:2, u 14. kolu nemačke Bundeslige

Golove za Bajern postigli su Robert Levandovski u devetom i 77. iz penala i Kingsli Koman u 44. minutu. Strelci za Borusiju bili su Julijan Brant u petom i Erling Holand u 48. minutu. Fudbaleri Bajer Leverkuzena pobedili su kao domaćini Grojter Firt sa 7:1. Strelci za Bajer bili su Amin Adli u 12, Edmond Tapsoba u 17, Pjero Inkapje u 45, Patrik Šik u 49, 69, 75. i 76. minutu. Gol za Frojter Firt postigao je Džeremi Dudzjak u 33. minutu. U istom terminu, Hofenhajm