Rukometaši brzo zaboravili prvi prvenstveni poraz: Hajduk Veljko - Vranje 36:40

Vranje news 05.12.2021  |  Vranjenews

Posle prvog poraza od lidera Topličanina u prošlom kolu, rukometaši Vranja 1957 vratili su se na pobednički kolosek trjumfom u Negotinu od 36:40 (17:18) nad petoplasiranim Hajduk Veljkom, u utakmici 11. kola Super B lige Istok Zapad.

Vranjanci su u prvom delu igre, nakon ravnopravnog početka, imali po dva do tri gola prednosti, da bi domaćin uspeo da smanji to vođstvo pre odlaska na odmor na gol razlike. U drugom poluvremenu bilo je napeto i nezvesno do samogkraja, sa uglavnom minimalnim vođstvom vranjske ekipe, a otpor domaćina slomljen je dva minuta pre kraja kada su Vranjanci napravili četiri gola razlike (35:39). Najefikasniji u RK Vranje 1957 po običaju je bio Davor Tasković sa 11 golova,