"Parni valjak" na dečiji pogon! Stanojević udarao po klupi, a onda uveo klince koji su mu doneli trijumf nad Novim Pazarom

Sportal blic 05.12.2021

Fudbaleri ostvarili su novu pobedu u okviru , čime su održali prednost na tabeli od tri boda u odnosu na večitog rivala Crvenu zvezdu.

Četa Aleksandra Stanojevića na svom stadionu savladala je ekipu rezultatom 2:0, a strelci za Partizan bili su i . Fenomenalno su kontrolisali igru tokom celog meča fudbaleri Partizana, čemu u prilog ide činjenica da gosti iz Novog Pazara nisu uputili nijedan udarac u okvir gola domaće ekipe.Ubedljiva igra Partizana krunisana je tek u ranoj fazi drugog poluvremena, kada su dvojica tinejdžera svojim pogocima u razmaku od deset minuta, ispostaviće se, postavili