Zvezda se ‘štedela’ u Kruševcu: ‘Mister’ oduševljen igrom svog tima, ‘kolegi’ Đumiju je nakon meča uputio jaku poruku!

Hot sport 05.12.2021  |  HotSport
Zvezda se ‘štedela’ u Kruševcu: ‘Mister’ oduševljen igrom svog tima, ‘kolegi’ Đumiju je nakon meča uputio jaku…

Fudbaleri Crvene zvezde su savladali Napredak u okviru 19. kola Superlige Srbije rezultatom 2:0.

Utiske posle teškog gostovanja u Kruševcu izneo je šef stručnog štaba Crvene zvezde Dejan Stanković. – Bilo je ovo teško gostovanje, a čestitao bih i Napretku na igri. Mislim da smo u prvom poluvremenu imali inicijativu, mogli smo postići i gol više, na kraju smo dali dva. U drugom poluvremenu je rival izašao više i u prvih dvadesetak minuta nam stvorio nekoliko prilika. Bila je dobra utakmica i lično sam zadovoljan, pogotovo prvim poluvremenom, u nastavku smo se