Radnički u nadoknadi ostao bez pobede u Bačkoj Topoli, Radnik remizirao sa Kragujevčanima

Južne vesti 06.12.2021  |  Marko Mitić Južne vesti

U 19. kolu Superlige, fudbaleri Radničkog bili su nadomak pobede, ali su u poslednjem minutu nadoknade primili gol, pa je ekipa TSC-a stigla do važnog boda 1:1 (0:0).

Nerešen rezultat viđen je i u Surdulici gde su Radnik i Radnički iz Kragujevca podelili bodove najenpopularnijim rezultatom 0:0. Ekipa Radničkog nastavila je seriju utakmica bez poraza, ali ostaje žal što tim Radoslava Bataka nije izdržao do kraja, pa su na kraju morali da se zadovolje samo jednim bodom. Tim koji je prošle nedelje preuzeo bivši trener Metalca Žarko Lazetić bio je bolji tokom prvih 45 minuta, ali nisu uspeli da zatresu mrežu Kahrimana. Ipak, prvu