Zvezda ide u 1/8 finala LE: Katai poništio glupost Gobeljića, crveno-beli slave istorijski uspeh

Telegraf 09.12.2021  |  WhatsApp / Viber / Telegram

Remi srpskog šampiona u Bragi dovoljan za prvo mesto u grupi, ali samo zahvaljujući i tome što Ludugorec nije izgubio od Midtjilanda

Diplomski rad ove generacije Crvene zvezde je položen, i to sa desetkom! Zahvaljujući remiju protiv Brage u gostima rezultatom 1:1 (o:o), kao i činjenici da Midtjiland nije pobedio u Razgradu, izabranici Dejana Stankovića osvojili su prvo mesto u grupi F Lige Evrope i na proleće će igrati osminu finala tog takmičenja! Nije tako izgledalo sredinom drugog poluvremena, jer je domaćin vodio golom Galena sa bele tačke u 52. minutu - i to nakon velike greške Marka