Панчевци славили у "СББ Језеру"

Панчевци славили у "СББ Језеру"

Рукометаши Радничког су у сусрету 13. кола Аркус лиге за мушкарце у ослабљеном саставу поражени од екипе Динама из Панчева на свом терену резултатом 27:32 (13:17), али су и поред пораза задржали четврто место на табели са 11 освојених бодова, које их води у плеј-оф.

Крагујевчани су у меч ушли знатно ослабљени, неиграњем повређених десних бекова Тубића и Луке Ђерића, али су и поред те чињенице желели да се у што бољем светлу представе широком аудиторијуму путем камера јавног сервиса и тријумфом окончају календарску годину на свом паркету. Пред собом су имали сјајну екипу Динама, која спада у сам врх српског рукомета. Важно је напоменути да су оба ривала већ обезбедила учешће у доигравању Аркус лиге, тако да су

Прочитајте још

Кључне речи

Спорт, најновије вести »