Radnik šokirao Zvezdu: Crveno-beli napadali, imali 2 penala, pa kiksnuli u 83. minutu

Telegraf 13.12.2021  |  WhatsApp / Viber / Telegram

Srpski šampion nije pobedio na jubileju Dejana Stankovića koji je sedeo 100. put na klupi

Radnik je ponovo koban za Crvenu zvezdu! Nakon što su krajem oktobra pobedili crveno-bele kod kuće (2:1), tim iz Surdulice je šokirao srpskog šampiona i na Marakani i uzeo je bod golom u 83. minutu - 1:1 (1:0)! Strelac velikog gola za Surduličane bio je rezervista Bogdan Stamenković koji se odlično snašao u kaznenom prostoru uspavanih crveno-belih i glavom matirao Milana Borjana. Gol za Zvezdu prethodno je iz penala postigao Aleksandar Katai u 35. minutu, da bi