Stamenković "zaledio" Zvezdu: Pogledajte gol kojim je Radnik došao do boda u Beogradu

Telegraf 13.12.2021  |  WhatsApp / Viber / Telegram

Fudbaler gostujuće ekipe je u 83. minutu iznenadio sve prisutne na stadionu "Rajko Mitić"

Fudbaleri Radnika iz Surdulice i drugi put ove sezone šokirali su Crvenu zvezdu. Nakon što su na domaćem terenu naneli za sada jedini poraz ekipi Dejana Stankovića ove sezone, igrači sa juga Srbije su na stadionu "Rajko Mitić" uspeli crveno-belima da otkinu bod golom u samoj završnici susreta - 1:1 (1:0). Igrao se 83. minut, kada je odbrana Crvene zvezde jako loše reagovala i dopustila Radniku "iznenađujući gol". Viktor Lukić je uspeo da protrči po desnoj strani i