Radnik ponovo šokirao crveno-bele: Gosti izborili remi u samom finišu utakmice! (foto) (video)

Hot sport 13.12.2021  |  HotSport

Veliki broj propuštenih prilika! Nakon ogromnog uspeha i plasmana u osminu finala Lige Evrope, Crvena zvezda se okrenula izazovima u domaćem šampionatu.

Četa predvođena Dejanom Stankovićem nije uspela da opravda ulogu apsolutnog favorita na utakmici protiv Radnika iz Surdulice. Meč 20. kola Superlige Srbije završen je rezultatom 1:1. Ekipa Dušana Đorđevića očigledno ima recept za uspehe protiv aktuelnog šampiona naše zemlje. FOTO: STARSPORT Opšti utisak je da je Zvezda bila bolji rival tokom svih 90 minuta. Od samog početka je igrala ofanzivno, pa je već u trećem minutu mogla da stigne do vođstva. Nakon školske