"Sramno, ode titula", navijači Zvezde prizivaju čoveka koji je vratio Evropu u Ljutice Bogdana! (TVITOVI)

Sportske.net 13.12.2021  |  Sportske.net

Crvenoj zvezdi očigledno ne leži Radnik, Surduličani su drugi put ove sezone otkinuli bodove aktuelnom šampionu Srbije.

Ovoga puta, na Marakani bilo je 1:1 posle pogotka Stamenkovića u 83. minutu. Izabranici Dejana Stankovića propustili su priliku da pobedom čestitaju jubilarnu 100. utakmicu svog trenera na klupi tima, a idealnu priliku za to imao je Aleaksandar Katai. "Desetka" domaće ekipe promašila je penal u 43. minutu, pa su navijači ostali uskraćeni za još jedan trijumf svojih ljubimaca. Navijači ne kriju nezadovoljstvo, posle velikog evropskog uspeha remi sa Surduličanima