Паника недалеко од Суботице: Црни пантер побегао из заточеништва

Нова 15.12.2021  |  Аутор:Телеграф
Паника недалеко од Суботице: Црни пантер побегао из заточеништва

Полиција у Мађарској интензивно трага за опасном животињом на подручју Кишкунхалаша, града који се налази недалеко од границе са Србијом, на свега 40 километара од Суботице.

Трага се за животињом која је била у заточеништву, а верује се да је у питању црни пантер, саопштили су из полиције. За потрагом се кренуло након што су се појавили снимци опасне дивље мачке, за које се испоставило да су аутентични. Стручњаци су скренули пажњу да ова опасна животиња хоће да се храни мачкама, псима, и ситном стоком, да се лако скрива и да је непредвидива. „Верује се да је живела у заточеништву, међу људима, и може да прелази веће раздаљине“,

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Хроника, најновије вести »