Teška pobeda Partizana: Crno-beli overili jesenju titulu, Menig jednim potezom srušio Kolubaru, a ceo stadion bio na nogama kada je ovaj tandem kročio na teren

Sportal blic 18.12.2021
Teška pobeda Partizana: Crno-beli overili jesenju titulu, Menig jednim potezom srušio Kolubaru, a ceo stadion bio na nogama…

Fudbaleri Partizana slavili su kao domaćini protiv ekipe Kolubare rezultatom 1:0, u meču 21. kola Superlige Srbije.

Crno-beli su na meču protiv Lazarevčana do pobede došli mnogo teže nego što su mnogi očekivali, uz dosta muke i prolivenog znoja, a jedini pogodak na utakmici postigao je Kvinsi Menig u 67. minutu. Tako je ekipa Aleksandra Stanojevića na najbolji način krunisala odličnu jesenju polusezonu i pred zimsku pauzu došla do pet bodova prednosti u odnosu na “večitog rivala” Crvenu zvezdu. Prvo poluvreme u Humskoj nije nam donelo previše uzbuđenja, pošto su disciplinovani