Murinjova lekcija: Roma ubedljiva protiv Atalante, Juve nadigrao Mihajlovićevu Bolonju (video)

Sportski žurnal 18.12.2021

Fudbaleri Rome pobedili su u gostima ekipu Atalante sa 4:1, u utakmici 18. kola italijanske Serije A

Roma je povela već u prvom minutu golom Tamija Ejbrahama, u 27. minutu je Nikolo Zaniolo duplirao prednost gostujućeg tima, da bi Luis Murijel u prvom minutu sudijske nadoknade vremena smanjio na 2:1. Kris Smoling je 72. minutu povisio na 3:1, a konačan rezultat postavio je Ejbraham svojim drugim golom, u 82. minutu. Fudbaleri Juventusa pobedili su u gostima Bolonju sa 2:0. Strelci za Juventus bili su Alvaro Morata u šestom i Huan Kvadrado u 69. minutu.