Samo još sa klupe nije dao trojku: Stef Kari ruši zakone fizike, novom monstruoznom partijom zatrpao koš Memfisa /video/

Sportal blic 24.12.2021

Stef Kari je nastavio da pomera granice! Najbolji trojkaš svih vremena odigrao je nestvaran meč protiv zahuktalog Memfisa i vodio svoj Golden Stejt do pobede sa 113:104.

Drugi meč Golden Stejta i Memfisa u sezoni i ponovo spektakl. Krajem oktobra slavili su Grizlisi posle produžetaka, a blizu smo im bili i večeras, na dva minuta do kraja rezultat je bio izjednačen, da bi Voriorsi serijom 7:0 naneli ekipi iz Tenesija treći uzastopni poraz u sezoni - 113:104. Fantastičan meč odigrali su pomenuti timovi u Čejs Centru. Memfis je imao prednost tokom praktično čitavog prvog poluvremena, Golden Stejt u većem delu drugog, ali je utakmica