Totenhem kiksnuo sa igračem više, ali opet je tema VAR, Vest Hem ponovo onaj stari

Sportske.net 28.12.2021  |  Sportske.net

Danas popodne odigrano je tri utakmice u Premijer ligi, Kristal Palas i Vest Hem su lako pobedili Norič i Votford, dok je Totenhem u gostima remizirao sa Sautemptonom rezultatom 1:1.

Nije dobro počelo za Totenhem, pošto je u 25. minutu Vard-Praus uhvatio jednu odbijenu i savladao Ljorisa za 1:0. Ipak, u 39. minutu Salisu je oborio Sona, zaradio drugi žuti karton i napravio penal, a precizan sa 11 metara bio je Hari Kejn. Totenhem je u drugom poluvremenu krenuo u ofanzivu, Kejnu je poništen pogodak zbog minimalnog ofsajda, koji skoro pa da se nije ni video. Onside or offside? 🤔 #SOUTOT pic.twitter.com/2XFR1UiKra Totenhem je opsedao gol