"Син ми је у заробљеништву, ако га не пусте за пола сата - скупићемо се на улици" Срђан Ђоковић грми због Новаковог притвора

Спортал блиц 05.01.2022  |  П. Л.
"Син ми је у заробљеништву, ако га не пусте за пола сата - скупићемо се на улици" Срђан Ђоковић грми због Новаковог притвора…

тренутно је смештен у соби на аеродрому у Мелбурну и код њега не може нико да уђе, чувају га полицајци и нема мобилни телефон, након што је покушао да уђе у Аустралију како би учествовао на Аустралијан опену.

Више детаља је у разговору за "Спутњик" открио његов отац Срђан Ђоковић. „Немам појма шта се догађа, држе ми сина у заробљеништву пет сати!“, рекао је Срђан за Спутњик. Он је навео да треба све алармирати како би Новак био пуштен. „Ово је борба за слободарски свет, ово није само борба за Новака, вец́ борба за цео свет! Ако га не пусте за пола сата, скупиц́емо се на улици, ово је борба за све!“, поручио је Срђан Ђоковиц́. Ђоковић је данас слетео у Аустралију у

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Спорт, најновије вести »