Настављају се проблеми за Новака! Померили му саслушање, адвокати уложили жалбу - последња шанса да се спречи депортација
Спортал блиц 06.01.2022

Адвокатски тим који заступа Новака Ђоковића поднео је жалбу суду у Мелбурну на одлуку да се првом тенисеру света забрани улазак у Аустралију.
Новакови адвокати су се појавили у суду у четвртак поподне по локалном времену, а правна борба за наступ српског тенисера, започеће у Федералном суду у 18 сати по локалалном, односно осам по нашем времену. Како преноси "Ројтерс", а позивајући се на своје изворе, објашњење власти државе Викторија да виза није била одговарајућа је спорно, пошто су тројица тенисера са истим папирима већ ушли у земљу и омогућено им је да се такмиче на првом гренд слему нове сезоне.








