Golden Stejt ne može bez Karija! Drugi vezani poraz za pad sa prvog mesta, dobra partija Bjelice /video/

Sportal blic 07.01.2022

Košarkaši Golden Stejta doživeli su drugi vezani poraz, pošto je od njih u noći za nama bio bolji Nju Orleans - 101:96.

Voriorsi u svojim redovima nisu imali prvu zvezdu tima Stefa Karija, te Drejmonda Grina, ali su se i pored toga dobro držali, pošto su tokom druge deonice imali i "plus 11". Ipak, u nastavku je domaćin istopio razliku, te se rezultatski vratio u meč i u poslednjoj četvrtini rešio pitanje pobednika. Još jednu dobru partiju je pružio srpski reprezentativac Nemanja Bjelica, koji je na parketu proveo nešto više od 21 minuta i za to vreme postigao devet poena (4/6 iz