Najbogatiji klub na svetu ispao od trećeligaša: Kembridž šokirao NJukasl na Sent DŽejmsis parku (video/foto)

Večernje novosti 08.01.2022  |  Novosti online

Foto AP Nekadašnji junior Šefild junajteda DŽo Ajronsajd postigao je jedini gol na meču u 56. minutu utakmice posle smušene reakcije odbrane svraka.

Heroj Kembridža postao je u četvrtom minutu nadoknade golman Dimitar Mitov, maestralnom intervencijom kojom je izvadio loptu već viđenu u mreži. Ovaj iznenađujući rezultat podsetio je medije sa Ostrva na prošlogodišnji krah Lids junajteda protiv četvrtoligaša Krouli tauna. Krouli taun - Lids junajted 3:0 (2021) Četa Marsela Bijelse ponižena je prole godine u ovo vreme do te mere da je na ovom meču debitovao bivši učesnik rijaliti programa Mark Rajt i to su sa njim