Spektakl u Rimu! Juventus dva puta gubio, a onda u meču sezone furioznim preokretom srušio Romu

Sportal blic 09.01.2022  |  S. P.

Fenomenalan meč viđen je u Rimu! Fudbaleri uspeli su da dođu do velikog preokreta u duelu sa , konačan rezultat meča bio je 3:4 u korist "stare dame".

Strelci za domaće bili su Ejbraham, Mekintarjan i Pelegrini, dok su za Juventus pogađali Dibala, Lokateli, Kuluševski i De Šiljo. Domaćini su od samog starta krenuli furiozno, već u 11. minutu Temi Ejbraham pogodio je i "načeo" mrežu Juventusa. Ipak, to gosti iz Torina nisu dozvolili da ih to obeshrabri, pa je već sedam minuta kasnije Paulo Dibala poravnao rezultat. S tim rezultatom otišlo se na poluvreme. A u drugom poluvremenu, prava ludnica na terenu! Plavi