Bogdan imao odlično veče,: ali je Atlanta opet izgubila! Srbin pomerio granicu za prvih 24 minuta, a desetkovani Klipersi ipak stigli do pobede /video/

Sportal blic 10.01.2022  |  St. K.
Bogdan imao odlično veče,: ali je Atlanta opet izgubila! Srbin pomerio granicu za prvih 24 minuta, a desetkovani Klipersi…

Košarkaši Atlante na gostovanju ekipi LA Klipersa doživeli su poraz rezultatom 106:93, iako je srpski košarkaš odigrao vrlo dobar meča.

Naime, nekadašnji igrač Partizana postigao je 19 poena (uz šest skokova, tri asistencije i dve ukradene lopte) za ceo meč, dok je, zanimljivo, u prvom poluvremenu ubacio čak 15 poena, što mu je najbolji učinak u prvih 24 minuta bilo koje utakmice ove sezone. Međutim, to njegovom timu nije bilo dovoljno kako bi savladali desetkovanog protivnika, koji nije mogao da računa na Lenarda, Džordža, Kenarda i druge. Ipak, bila je i Atlanta bez Rediša i Kapele (između