Aston vila sa 2 gola u završnici stigla do boda: Činilo se da će Junajted doći do trijumfa, ali je na scenu stupio Remzi! (video)

Hot sport 15.01.2022  |  HotSport
Aston vila sa 2 gola u završnici stigla do boda: Činilo se da će Junajted doći do trijumfa, ali je na scenu stupio Remzi…
Nadigrali su ih u drugom poluvremenu. Fudbaleri Aston Vile su u 22. kolu Premijer lige remizirali sa Mančester Junajtedom, a rezultat je bio 2:2. Domaći su do prednosti došli rano, a strelac je bio Bruno Fernandeš, već u 6. minutu. Uspeli su gosti da odbiju napade domaćih, pa su iskoristili još jednu priliku, ovog puta u 67. minutu. Na asistenciju Freda, Bruno Fernandeš je postigao drugi gol za mnogima se činilo, velikih 0:2. Ipak, domaći se nisu predali, što je