Новак слетео у Београд и успешно избегао медије и навијаче

Нова 17.01.2022  |  Аутор:Ап
Новак слетео у Београд и успешно избегао медије и навијаче

Новак Ђоковић слетео је у Београд на аеродром "Никола Тесла" у понедељак нешто после поднева.

На снимцима агенције АП могли смо видети Новака који у опуштеној атмосфери ужива у књизи пред само слетање на аеродром. Одмах после искрцавања из авиона Ђоковић је био расположен и за неколико селфи снимака са путницима на долазном терминалу, а затим је напустио аеродромску зграду успешно избегавајући бројне навијаче и десетине новинара који су стигли на „дочек“ у ишчекивању изјаве најбољег тенисера света. Ђоковић је стигао из Аустралије одакле је кренуо у

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Спорт, најновије вести »