Napoli lako sa Mihinom Bolonjom, Specija u poslednjoj sekundi šokirala "San Siro"!

Sportske.net 17.01.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Milana izgubili su na svom "San Siru" od ekipe Specije rezultatom 1:2, dok je Napoli kao gost pobedio Bolonju sa 0:2.

Milan je u finišu prvog poluvremena najpre propustio veliku šansu da povede, pošto je Teo Ernandes promašio penal, gađao je pored gola. Međutim, samo minut kasnije, posle jedne duge lopte, Leao je iskoristio lošu reakciju odbrane Specija za 1:0. Specija je uspela da izjednači u 64. minutu, nakon akcije po levoj strani i centaršuta Verdea, Agudelo je sa peterca izjednačio na 1:1. Milan je do kraja pritiskao, stvarao šanse, ušao je i Rebić nakon dvomesečne pauze, ali