Maksimović strelac i asistent u pobedi Hetafea /video/

Sportal blic 20.01.2022  |  S. P.

je na dobrom putu da nakon lošeg starta sezone u potpunosti preokrene situaciju na tabeli. jedan je od tvoraca velikog uspona madridskog kluba, dok se na terenu dosta toga pita i srpski vezista , koji je golom i asistencijom bio bitan faktor u pobedi svoje ekipe nad , 4:2.

Nakon što je prvo poluvreme proteklo u egalu, u 48. minutu srpski reprezentativac omogućio je Enesu Unalu da donese novu prednost Hetafeu. Svega 15 minuta nakon toga Maksimović se i sam upisao u strelce, nakon što je sjajno ispratio napad svog tima i posle greške golmana pogodio za 3:1. Do kraja meča Granada je samo uspela da ublaži poraz preko Luisa Suareza u 79, da bi konačan rezultat postavio Borha Majoral u 87. minutu. Hetafe je ovom pobedom izašao iz opasne