Real slavio nakon preokreta: Jović počeo utakmicu, pa lud finiš ispratio sa klupe /vdeo/

Sportal blic 20.01.2022  |  S. P.

Fudbaleri na neverovatan način uspeli su da se plasiraju u narednu rundu španskog , pobedom od 2:1 protiv .

Madriđani su do 108. minuta gubili sa 1:0 i imali su igrača manje, ali su golovima Iska u 108. i Azara u 115. uspeli da preokrenu rezultat. Srpski napadač Luka Jović počeo je utakmicu usred odsustva Karima Benzeme, ali ga je nakon loše partije u 79. minutu zamenio Isko, kasnije jedan od ključnih igrača u preokretu. Pogodak za Elče u 103. minutu postigao je Verdu, i to je u suštini bilo sve što smo videli od ekipe iz Alikante, koja će za ovim mečom žaliti i zbog