Dva promašena penala, crveni karton, Vlahović nije igrao u remiju Kaljarija i Fjorentine (video)

Sportski žurnal 23.01.2022

Fjorentina je od 64. minuta igrala sa desetoricom, pošto je Alvaro Odriosola dobio crveni karton

Fudbaleri Kaljarija i Fjorentine odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici 23. kola Serije A. Fjorentina je imala priliku da povede u osmom minutu, ali je Kristijano Biragi promašio jedanaesterac. Kaljari je poveo u 47. minutu golom Žoaa Pedra, a on je u 68. minutu propustio šansu da udvostruči prednost pošto je promašio jedanaesterac. Bod gostujućoj ekipi obezbedio je Rikardo Skotil pogotkom u 75. minutu. Fjorentina je od 64. minuta igrala sa desetoricom, pošto