Šta bi ajaks bez: Srbina!? Dušan Tadić majstorijom srušio PSV i lansirao "kopljanike" na vrh! /video/

Sportal blic 23.01.2022

Fudbaleri savladali su i to u Ajndhovenu rezultatom 2:1, u derbi meču 20. kola holandske Erdivizije.

Jedan od centralnih figura ove utakmice bio je kapiten fudbalske reprezentacije Srbije, , koji je velikoj pobedi “kopljanika" doprineo prelepom asistencijom. Tadić je u 34. minutu sjajno prošao po levoj strani i centaršutem pronašao svog saigrača Brajana Bobija, pred samim petercem protivničkog tima, a napadaču Ajaksa je ostalo samo da se "pokloni" i ubaci loptu u mrežu. PSV je odgovorio u 53. minutu preko Maria Gecea, koji je lepim udarcem doneo izjednačenje