Ceo svet ih je bodrio: Ben i Komori ispali sa Kupa afričkih nacija, kakav kraj fudbalske bajke! (video)

Večernje novosti 24.01.2022  |  Novosti online

Tanjug/AP Petostruki šampion Afrike, Kamerun, nadigrao je autsajdera, a konačnih 2:1 samo delimično nagoveštavaju zbivanja sa ove utakmice.

Jer, to uopšte nije bio običan duel. Fudbaleri Komorskih Ostrva ne mogu da se pomire sa sudijskom odlukom na meču s Kamerunom / Tanjug/AP I to uz primljene golove u 29. minutu, kada je strelac bio Toko Ekambi, odnosno u 70. kada je Aladura savladao Vesnan Abubakar. Na kraju fudbalske bajke Komorskih Ostrva sve je, ipak, završeno donekle bajkovito: sedam minuta pre završetka utakmice, fantastičnim golom iz slobodnog udarca Jusuf M'Šangama je "ispisao" junake ove