Partizan krenuo preokretom: Stanojević testirao 20 fudbalera, samo dvojica odigrala svih 90 minuta!

Sportal blic 25.01.2022  |  Vl.K.

Fudbaleri Partizana pobedom su započeli seriju pripremnih utakmica u Beleku, pošto su savladali ekipu makedonskog Tikveša rezultatom 2:1.

Iako je rezultat u ovakvim mečevima u drugom planu, svakako uvek prija kada se ostvari pobeda i trener “parnog valjka” Aleksandar Stanojević može biti zadovoljan onim što su njevogi igrači prikazali. Posebno oni mlađi, a bilo ih je dosta koji su dobili šansu. Pobeda crno-belih mogla je biti i ubedljivija, budući da su tokom cele utakmice bili bolji protivnik i konstantno stvarali šanse ali je i tim iz Kavadaraca iskazao određeni kvalitet i pokazao se kao dobar