Последње мафијашко убиство 2021. У Србији: Прошло годину дана од смрти Беливуковог навијача, погледајте шта пише на муралу (фото)
Курир 27.01.2022

Тимотије Стојановић (24) звани Џими из Старчева код Панчева, који је наводно био припадник навијачке групе "Принципи", коју је предводио Вељко Беливук, убијен је пре годину дана током, како се сумња, обрачуна две навијачке групе.
Овај злочин, практично је последње мафијашко убиство које се догодило у Србији прошле године, а десило се непосредно пре хапшења клана Беливук-Миљковић, који је и пословао под параваном навијачке групе "Принципи". Недавно је, како сазнајемо, на кући убијеног Стојановића освануо мурал са његовим ликом. - Си**це из мрака су пуцале из страха, али њихова је слабост што је твоје име синоним за храброст!- написано је на муралу са ликом убијеног Тимотија Стојановића.