Više nisu faktor: Šampion opet na negativnom skoru, Micić imao čak sedam izgubljenih lopti! (video)

Hot sport 27.01.2022  |  Vukašin Cvetković

Šampion Evrolige se baš muči ove sezone Košarkaši Efesa su upisali još jedan poraz, treći u poslednje četiri utakmice, ovaj put u Sankt Peterburgu od domaćeg Zenita rezultatom 76:67.

Prvo poluvreme je prošlo u egalu, obe ekipe su se konstantno smenjivale u vođstvu, a Zenit je sa minimalnom prednosti otišao na poluvreme. Ipak treći period je presudio utakmicu jer su izabranici Ergina Atamana ubacili samo 6 poena za celu četvrtinu i tako omogućili Rusima da se odlepe i do kraja manje više održavaju razliku. . @zenitbasket were all about winning in Round 23 💯 #EveryGameMatters — Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) January 27, 2022 Najbolji u