Femić: Gubljenje vlasti u Beogradu početak kraja SNS
Nova 29.01.2022 | Autor:N1

"Postoje dve stvari koje su uzdrmale ovu vlast pred izbore.
To su kapitulacija sa Rio Tintom i referendum. I koliko god se vlast ležerno odnosila prema ovome, mislim da su malo u panici što se tiče Beograda", izjavio je zamenik glavnog i odgovornog urednika portala Nova.rs Ratko Femić u Novom danu. On je ocenio da bi eventualno gubljenje vlasti u Beogradu predstavaljao "početak njihovog kraja". "Mislim da bi tad proradio sindrom rasparivanja ili paranja čarapa. Kad već krene neki končić da se izvlači, cela će nestati",




![[POSLEDNJA VEST] Vučić: „Nabavljamo PVO sistem HQ-9 i lovce“](https://nstatic.net/791/42015791zcrfdd.jpg)

