(VIDEO) Šampion pao, šampion pao: Denver konačno naplatio novu MVP sezonu Nikole Jokića

Nedeljnik 31.01.2022  |  Nedeljnik.rs

Srpski košarkaš Nikola Jokić ostvario je dabl-dabl učinak od 18 poena i 15 asistencija u pobedi Denvera na gostovanju Milvokiju rezultatom 136:100.

Izabranici Majka Malouna upisali su i peti uzastopni trijumf, a najnovija “žrtva” bili su aktuelni šampioni NBA lige, ekipa Milvoki baksa. Nagetsi su u drugom poluvremenu počistili domaćina sa parketa i upisali veoma ubedljiv trijumf. Nikola Jokić bio je nadomak novog tripl-dabl učinka. Srpski centar na parketu je proveo nešto više od 28 minuta, za koje je ostvario 18 poena, devet skokova, 15 asistencija i tri ukradene lopte. Raspoloženi u redovima Denvera bili su